Bestuur

Een bestuurslid van HBV The Jumpers is op dinsdagavond vanaf 19.00 uur aanwezig in onze kantine “JUMP-INN” in Sporthal ’t Zandje aan de Schimmelweg 202 te Den Haag.

Alle functies bij  HBV The Jumpers worden uitgevoerd door vrijwilligers, mensen die het belangrijk vinden dat andere mensen (en kinderen) de basketbalsport actief (professioneel) kunnen beoefenen en daar voor niets een (flink) aantal uren voor beschikbaar stellen.
Heb je een paar uur over en wil je meehelpen deze doelstelling te bereiken dat horen wij dat graag.

Functie Wie? E-mail adres
Voorzitter Ton de Gier  voorzitter@hbvthejumpers.nl
Vice-voorzitter   
Secretaris “VACATURE” Wie meldt zich aan???  secretariaat@hbvthejumpers.nl
Penningmeester Klaas Tiems  penningmeester@hbvthejumpers.nl
Ledenadministratie Turan Simsek  ledenadministratie@hbvthejumpers.nl
Wedstrijdsecretariaat Bas Mons / Boris Hoppzak  wedstrijdsecretaris@hbvthejumpers.nl
Team PR commissie Walter Mijnders  prcommissie@hbvthejumpers.nl
Voorzitter Technische commissie Bas, Boris en Frank  tc@hbvthejumpers.nl

Verder wordt het bestuur ondersteund door een aantal commissies o.a.:

Commissie van beroep Koen Baart / Sjoerd Klompmaker commissievanberoep@hbvthejumpers.nl
Jeugdsport coördinator Jacqueline Jones jeugdsportcoordinator@hbvthejumpers.nl
Kantinecommissie Niels Vlooswijk  kantine@hbvthejumpers.nl
Zaalplanning Frank Hoekemeijer  zaalplanning@hbvthejumpers.nl
Scheidsrechtersfunctionaris Boris Hoppzak  scheidsrechtersfunctionaris@hbvthejumpers.nl
Website Melvin Lee /Walter Mijnders  website@hbvthejumpers.nl
Gastouder Katja Oostenbrug en Selma Özaybar  gastouder@hbvthejumpers.nl
Vertrouwenspersonen Esther Borst en Shantie Gopie  vertrouwenspersoon@hbvthejumpers.nl
stock-image-86337698