Zaalplanning en wedstrijdtaken

Zaalplanning
Het organiseren zaalplanning en taken voor het spelen van wedstrijden is geen gemakkelijke opgave. Om de ingeplande wedstrijden zo goed mogelijk te laten verlopen en het plezier dat wij allemaal aan de activiteiten beleven verzoeken we iedereen zo goed mogelijk zich in te zetten. Basketbal heeft, in tegenstelling tot vele andere sporten, per wedstrijd 4 personen nodig. Het kan daarom ook voorkomen dat je meerdere malen bent ingedeeld!
Controleer of je staat ingedeeld voor een taak tijdens speelweekend! Je kunt nu al 8 speelweekenden vooraf bekijken of en wanneer je staat ingepland. Mocht je door omstandigheden niet aanwezig kunnen zijn in een speelweekend laat dit een week voor aanvang speelweekend weten en geeft dit door via: zaalplanning@hbvthejumpers.nl denk ook mee met een oplossing en zorg er voor dat mocht je zelf niet kunnen fluiten of tafelen je wel al een iemand anders doorgeeft.

Plannen en kom op tijd!!
Kom op tijd, dit betekent minimaal 20 minuten van te voren en als scheidsrechter omgekleed bent en als tafelofficial in de zaal bent, je melden bij de officialtafel en evt te helpen en alles klaar te zetten om op tijd te starten met de wedstrijden.

Scheidsrechters en juryleden
Bij HBV the Jumpers kun in de Jump Inn een scheidsrechter shirt lenen. (niet mee naar huis nemen en na de wedstrijden weer inleveren)
Deze zitten in een plastic box die achter de bar staat van de Jump Inn.
Verzoek aan alle scheidsrechters van onze wedstrijden om onder het LEENscheidsrechter shirt een zwarte of grijze sweater broek te dragen.
Lees de handleiding(en) door van de Sportlink en het nieuwe digitale wedstrijdformulier!

13:00 uur – Veld 1
M16 1 vs Lokomotief M16 2

gaat niet door wegens schooltoernooi

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Cemil + Luhana
JUMP Inn open om 12:45 uur Cemil

13:00 uur – Veld 2
X12 1 vs CobraNova X12 1

scheidsrechter 1: Sjors Hoetink
scheidsrechter 2: Tomas Olfos
official scorebord: Ken Yip
official timer:  Aqiel Oostenbrug
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Cemil + Luhana
JUMP Inn open om 12:45 uur Cemil

 

 

 

13:00 uur – Veld 3
V18 1 vs Crackerjacks V18 1

gaat niet door wegens schooltoernooi

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Cemil + Luhana
JUMP Inn open om 12:45 uur Cemil

15:00 uur – Veld 1
M18 1 vs Woodpeckers M18 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Kevin Tjin A Koeng
official timer:  Irwin Fluonia
official 24 seconden: Ric de Bruin
zaalcommissaris:

Jump Inn: Marcha + 14-1 (ouder)

15:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld!!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Marcha + 14-1 (ouder)

 

 

 

15:00 uur – Veld 3
MSE 2 vs LUSV Basketbal MSE 2

scheidsrechter 1: Raoul Dinesh Swagerman
scheidsrechter 2: Dwight Pronk
official scorebord: Tobias Faber
official timer:  Denchellyno Everkes
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Marcha + 14-1 (ouder)

17:00 uur – Veld 1
MSE 1 vs Lokomotief MSE 2

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Berkay Ferhat Karakus
official timer:  Landon Yuen
official 24 seconden: Scottie Lee
zaalcommissaris:

Jump Inn: Chrisy + M18-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Marie

17:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijden op dit veld!!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Chrisy + M18-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Marie

 

 

 

17:00 uur – Veld 3
X14 1 vs Bouncers Basketball X14 2

scheidsrechter 1: Cor Kanters
scheidsrechter 2: Vincent Yip
official scorebord: Berkay Ferhat Karakus
official timer:  Hidde Brouwer
official 24 seconden: Zebastian Ybanez
zaalcommissaris:

Jump Inn: Chrisy + M18-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Marie

10:45 uur – Veld 1
M16 2 vs BV Juventus M16 1

scheidsrechter 1: Koen Burgers
scheidsrechter 2: Bas Mons
official scorebord: David Alava
official timer:  Terrell Baptist
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels
JUMP Inn open om 10:30 uur Niels

10:45 uur – Veld 2
X10 1 vs BS Leiden X10 2

scheidsrechter 1: Kuba Adaszkiewicz
scheidsrechter 2: Sjoerd Klompmaker
official scorebord: Ibrahim Koruk
official timer:  Bart Dijksterhuis
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels
JUMP Inn open om 10:30 uur Niels

 

 

 

10:45 uur – Veld 3
X14 2 vs BS Leiden X14 5

scheidsrechter 1: Jan Hulswit
scheidsrechter 2: Thomas Schenderling
official scorebord: Niels Tiems
official timer:  Kevin St. Hilaire
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels
JUMP Inn open om 10:30 uur: Niels

13:00 uur – Veld 1
M20 2 vs BV Leerdam M20 1

scheidsrechter 1: Ferrel Gravenberch
scheidsrechter 2: Marko Mamuza
official scorebord: Ying Xie
official timer:  Hasna Morabit
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Myrna + Richard

13:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Myrna + Richard

 

 

 

13:00 uur – Veld 3
MSE 3 vs Forwodians MSE 1

scheidsrechter 1: Robert de Leau
scheidsrechter 2: Mikel Marzouki
official scorebord: Sude Simsek
official timer:  Yanbing Chen
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Myrna + Richard

15:00 uur – Veld 1
M20 1 vs Almonte M20 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Mazlum Aslan
official timer:  Axel Masse
official 24 seconden: Zichmar Vlijt
zaalcommissaris:

Jump Inn: MSE 3 + Ton

15:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld!!

 

 

Jump Inn: MSE 3 + Ton

 

 

15:00 uur – Veld 3
Geen wedstrijd op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: MSE 3 + Ton

16:00 uur – Veld ??

V18 2 vs Blue Drakes V18 1

Wacht op reactie tegenstander

Verzoek tot verschuiven naar 15:00 uur

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn:MSE 3 + Ton

16:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: MSE 3 + Ton

 

 

 

Wacht op reactie tegenstander

17:00 uur – Veld 1
M22 1 vs CBV Binnenland M22 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Dimatar Dimitrovski
official timer: 
official 24 seconden: Scottie Lee
zaalcommissaris:

Jump Inn: Hortence + M20-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur: Niels + Marie

17:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Hortence + M20-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur: Niels + Marie

 

 

 

 

17:00 uur – Veld 3
Geen wedstrijd op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Hortence + M20-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur: Niels + Marie

10:45 uur – Veld 1
M20 2 vs Archipel M20 2

scheidsrechter 1: Ying Xie
scheidsrechter 2: Yanbin Cheng
official scorebord: Sude Simsek
official timer:  Delaram Amani
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Esmeralda + Hettie
JUMP Inn open om 10:30 uur Esmeralda + Hettie

10:45 uur – Veld 2
X10 1 vs Zoebas X10 2

scheidsrechter 1: Aryama Malgie
scheidsrechter 2: Hasna Morabit
official scorebord: Myron de Jong
official timer:  Raphael Mensah
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Esmeralda + Hettie
JUMP Inn open om 10:30 uur Esmeralda + Hettie

 

 

 

 

10:45 uur – Veld 3
X14 1 vs Lokomotief X14 2

scheidsrechter 1: Raoul Ramdaras
scheidsrechter 2: Serap Yalniz
official scorebord: Julian van der Leuv
official timer:  Quincy de Pina de Cruz Lopes
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Esmeralda + Hettie
JUMP Inn open om 10:30 uur Esmeralda + Hettie

13:00 uur – Veld 1
M16 2 vs Green Eagles M16 1

scheidsrechter 1: Jesus Gonzales Peres
scheidsrechter 2: Tomas Olfos
official scorebord: Gabriel Jordy Montero
official timer:  Tobias Faber
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: (Jim vanaf 13:00 uur )+ Marcha+ Frisliric

13:00 uur – Veld 2
X14 2 vs DAS X14 2

scheidsrechter 1: Sjors Hoetink
scheidsrechter 2: Aqiel Oostenbrug
official scorebord: Railesh Harnam
official timer:  Genairo Everkes
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: (Jim vanaf 13:00 uur )+ Marcha+ Frisliric

 

 

 

13:00 uur – Veld 3
V18 2 vs MSV Basketball V18 2

scheidsrechter 1: Franklin Conception
scheidsrechter 2: Nikos Limnidis
official scorebord: Martien Bayat
official timer: Arif Cetinkaya
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: (Jim vanaf 13:00 uur )+ Marcha+ Frisliric

15:00 uur – Veld 1
MSE 2 vs BV Oegstgeest MSE 1

scheidsrechter 1: Dyan Tjin A Koeng
scheidsrechter 2: Ricardo Ramroach
official scorebord: Dwight Pronk
official timer: Irwin Fluonia
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: (Jim vanaf 13:00 uur )+ Marcha+ Frisliric

15:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijden op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer:
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Herman

 

 

 

15:00 uur – Veld 3
M16 1 vs Zoebas M16 1

!! gaat niet door wegens toernooi !!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer:
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Herman

17:00 uur – Veld 1
MSE 1 vs Blue Stars MSE 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Martijn Legene
official timer:  Nando Leijten
official 24 seconden: Ingus Ikse
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Niels

17:00 uur – Veld 2
!! Geen wedstrijd op dit veld !!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Niels

 

 

 

17:00 uur – Veld 3
!! Geen wedstrijd op dit veld !!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Niels

10:45 uur – Veld 1
M16 2 vs Divine M16 2

scheidsrechter 1: Jasper Vrolijk
scheidsrechter 2: Gairiel Mathura
official scorebord: Koen Burgers
official timer:  Kuba Adaszkiewicz
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: V18-2 + X10-1 + MSE3
JUMP Inn open om 10:30 uur Marie

10:45 uur – Veld 2
X10 1 vs CobraNova X10 1

scheidsrechter 1: Thomas Schenderling
scheidsrechter 2: Sjoerd Klompmaker
official scorebord: Yanbing Chen
official timer: Sude Simsek
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: V18-2 + X10-1 + MSE3
JUMP Inn open om 10:30 uur Marie

 

 

 

10:45 uur – Veld 3
X14 2 vs Forwodians X14 2

scheidsrechter 1: Bas Mons
scheidsrechter 2: Jan Hulswit
official scorebord: Hasna Morabit
official timer: Aryama Malgie
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: V18-2 + X10-1 + MSE3
JUMP Inn open om 10:30 uur Marie

13:00 uur – Veld 1
MSE 3 vs BV Alphia MSE 2

scheidsrechter 1: Mazlum Aslan
scheidsrechter 2: Robert de Leau
official scorebord: Soll Ndongosi
official timer:  Mick van der Stok
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Marjolein + M18-1

13:00 uur – Veld 2
!! Geen wedstrijd op dit veld !!

scheidsrechter 1:
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Marjolein + M18-1

 

 

 

13:00 uur – Veld 3
V18 2 vs Zoebas V18 1

scheidsrechter 1: Aqiel Oostenbrug
scheidsrechter 2: Scottie Lee
official scorebord: Alec Tichelaar
official timer:  Dennis Zejnilovic
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Marjolein + M18-1

15:00 uur – Veld 1
M18 1 vs Lokomotief M18 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Ferrel Gravenberch
official timer:  Marko Mamuza
official 24 seconden: Ying Xie
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels + MSE3 + M20-2

15:00 uur – Veld 1
!! Geen wedstrijd op dit veld !!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels + MSE3 + M20-2

 

 

 

15:00 uur – Veld 3
M22 1 vs Solar systemen-Grasshoppers M22 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Bart Dijksterhuis
official timer:  Dimitar Dimitrovski
official 24 seconden: Niels Tiems
zaalcommissaris:

Jump Inn: Niels + MSE3 + M20-2

17:00 uur – Veld 1
M20 2 vs Jump IJsselstein M20 1

scheidsrechter 1: Ken Yip
scheidsrechter 2: Cor Kanters
official scorebord: Kevin Huisman
official timer:  Zichmar Vlijt
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: M18-1 + M22-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Niels / Marie

17:00 uur – Veld 2
!! Geen wedstrijd op dit veld !!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: M18-1 + M22-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Niels / Marie

 

 

 

17:00 uur – Veld 3
M20 1 vs BC Gaasperdam Warriors M20 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Arek Ganjalyan
official timer:  Robin Grunewald
official 24 seconden: Quentin Lee
zaalcommissaris:

Jump Inn: M18-1 + M22-1
JUMP Inn sluit om 19:00 uur Niels / Marie

13:00 uur – Veld 1
M16 1 vs BV Leiderdorp M16 1

scheidsrechter 1: Jesus Gonzalez Perez
scheidsrechter 2: Sjors Hoetink
official scorebord: Raoul Dinesh Swagerman
official timer: Irwin Fluonia
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Cemil + Luhana
JUMP INN openen om 12:30 uur: Cemil

13:00 uur – Veld 2
X12 1 vs Hurricaneds X12 1

scheidsrechter 1: Ingus Ikse
scheidsrechter 2: Martijn Legene
official scorebord: Dwight Pronk
official timer: Ricardo Ramroach
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Cemil + Luhana
JUMP INN openen om 12:30 uur:
Cemil

 

 

 

13:00 uur – Veld 3
V18 1 vs Helmink Heroes Zwijndrecht V18 1

scheidsrechter 1: Nando Leijten
scheidsrechter 2: Tomas Olfos
official scorebord: Dyan Tjin A Koeng
official timer: Kevin Tjin A Koeng
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Cemil + Luhana
JUMP INN openen om 12:30 uur:
Cemil

15:00 uur – Veld 1
MSE 1 vs CobraNova MSE 2

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Mazlum Aslan
official timer: Robin Grunewald
official 24 seconden: Axel Masse
zaalcommissaris:
Jump Inn: X12-1 - Selma + Hermen
JUMP INN sluiten  om 17:00 uur: Hermen

15:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld!!

Jump Inn: X12-1 - Selma + Hermen
JUMP INN sluiten  om 17:00 uur: Hermen

 

 

15:00 uur – Veld 3
MSE 2 vs Lokomotief MSE 3

scheidsrechter 1: Robert de Leau
scheidsrechter 2: Marko Mamuza
official scorebord: Anton Speelman
official timer: Ferrel Gravenberch
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: X12-1 - Selma + Hermen
JUMP INN sluiten  om 17:00 uur: Hermen

11:00 uur – Veld 1
X10 1 vs BV Oegstgeest X10 1

scheidsrechter 1: Reyhan Ozaybar
scheidsrechter 2: Myron de Jong
official scorebord: Dennis Zejnilovic
official timer: Mick van der Stok
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: X10-1 + X14-2
JUMP INN openen om 10:45 uur: Marie

11:00 uur – Veld 2
Geen Wedstrijd op dit veld!!

Jump Inn: X10-1 + X14-2
JUMP INN openen om 10:45 uur: Marie

 

 

 

11:00 uur – Veld 3
V18 2 vs Crackerjacks V18 2

scheidsrechter 1: Raoul Ramdaras
scheidsrechter 2: Soll Ndongosi
official scorebord: Alec Tichelaar
official timer: Derryon Pinedo
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: X10-1 + X14-2
JUMP INN openen om 10:45 uur: Marie

13:00 uur – Veld 1
M16 2 vs CBV Binnenland M16 2

scheidsrechter 1: Gairiel Mathura
scheidsrechter 2: Yanbing Chen
official scorebord: Hidde Brouwer
official timer: Thimo Speelman
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Barbara + Katja

13:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld!!

Jump Inn: Barbara + Katja

 

 

13:00 uur – Veld 3
X14 2 vs Dukinn X14 1

scheidsrechter 1: Jan Hulswit
scheidsrechter 2: Cor Kanters
official scorebord: Berkay Ferhat Karakus
official timer: Zebastian Ybanez
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Barbara + Katja  

15:00 uur – Veld 1
M18 1 vs Almere Pioneers M18 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Julian van der Leuv
official timer: Mattias Aareleid
official 24 seconden: Quentin Lee
zaalcommissaris:
Jump Inn: Myrna

15:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld!!

Jump Inn: Myrna

 

 

15:00 uur – Veld 3
MSE 3 vs Den Haag Seagulls MSE 1

scheidsrechter 1: Mazlum Aslan
scheidsrechter 2: Robin Grunewald
official scorebord: Fynn Vrolijk
official timer: Asuman Ozaybar
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Myrna 

17:00 uur – Veld 1
M22 1 vs CBV Binnenland M22 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Ken Yip
official timer: Landon Yuen
official 24 seconden: Vincent Yip
zaalcommissaris:
Jump Inn: MSE3 + Niels
JUMP INN openen om 10:45 uur: Niels

17:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld!!

 

Jump Inn: MSE3 + Niels
JUMP INN openen om 10:45 uur: Niels

 

 

17:00 uur – Veld 3
M20 2 vs Break Stars M20 1

scheidsrechter 1: Jasper Vrolijk
scheidsrechter 2: Thomas Schenderling
official scorebord: Sjoerd Klopmaker
official timer: Koen Burgers
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: MSE3 + Niels
JUMP INN openen om 10:45 uur: Niels