Bestuur

 Elke dinsdagavond van 18.30 tot 19.30 uur is een bestuurslid van HBV The Jumpers aanwezig in onze kantine ‘Jump-Inn’ in Sporthal ’t Zandje, Schimmelweg 202, Den Haag.

Alle functies bij HBV The Jumpers worden vervuld door vrijwilligers, mensen die het belangrijk vinden dat zowel kinderen als volwassenen de basketbalsport actief kunnen beoefenen. Met veel liefde en toewijding stoppen zij (flink wat) uren van hun vrije tijd in de club om alles in goede banen te leiden.

Heb jij ook een paar uurtjes over en wil je ons helpen? Dan horen wij dat uiteraard graag! Kijk ook naar ons overzicht van openstaande vrijwilligersvacatures.

Functie Wie? E-mail adres
Voorzitter Ton de Gier  voorzitter@hbvthejumpers.nl
     
Secretaris “VACATURE”  secretariaat@hbvthejumpers.nl
Penningmeester Klaas Tiems  penningmeester@hbvthejumpers.nl
Ledenadministratie “VACATURE”  ledenadministratie@hbvthejumpers.nl
Wedstrijdsecretariaat “VACATURE”  wedstrijdsecretaris@hbvthejumpers.nl
Team PR-commissie Walter Mijnders  prcommissie@hbvthejumpers.nl

Voorzitter Technische commissie

Rick Hoefsloot

 

De technische commissie wordt ondersteund door: Jeugdsportcoordinator            

Jones Jacqueline

jeugdsportcoordinator@hbvthejumpers.nl

 

 tc@hbvthejumpers.nl

Verder wordt het bestuur ondersteund door een aantal coördinatoren en commissies o.a.:

Commissie van beroep

Koen Baart / Sjoerd Klompmaker

 

Voor bezwaren op beslissingen van het bestuur kunnen leden terecht bij de Commissie van beroep.

Commissieleden zijn Koen Baart / Sjoerd Klompmaker. De commissie is bereikbaar via het mailadres:   commissievanberoep@hbvthejumpers.nl

commissievanberoep@hbvthejumpers.nl
Jeugdsport coördinator Jacqueline Jones jeugdsportcoordinator@hbvthejumpers.nl
Kantinecommissie Niels Vlooswijk  kantine@hbvthejumpers.nl
Zaalplanning “VACATURE”  zaalplanning@hbvthejumpers.nl
Scheidsrechters coördinator “VACATURE”  scheidsrechtersfunctionaris@hbvthejumpers.nl        
Website Walter Mijnders  website@hbvthejumpers.nl
Gastouder               gastouder@hbvthejumpers.nl
Vertrouwenspersonen Esther Borst  vertrouwenspersoon@hbvthejumpers.nl