Zaalplanning en wedstrijdtaken

Zaalplanning
Het organiseren zaalplanning en taken voor het spelen van wedstrijden is geen gemakkelijke opgave. Om de ingeplande wedstrijden zo goed mogelijk te laten verlopen en het plezier dat wij allemaal aan de activiteiten beleven verzoeken we iedereen zo goed mogelijk zich in te zetten. Basketbal heeft, in tegenstelling tot vele andere sporten, per wedstrijd 4 personen nodig. Het kan daarom ook voorkomen dat je meerdere malen bent ingedeeld!
Controleer of je staat ingedeeld voor een taak tijdens speelweekend! Je kunt nu al 8 speelweekenden vooraf bekijken of en wanneer je staat ingepland. Mocht je door omstandigheden niet aanwezig kunnen zijn in een speelweekend laat dit een week voor aanvang speelweekend weten en geeft dit door via: zaalplanning@hbvthejumpers.nl denk ook mee met een oplossing en zorg er voor dat mocht je zelf niet kunnen fluiten of tafelen je wel al een iemand anders doorgeeft.

Plannen en kom op tijd!!
Kom op tijd, dit betekent minimaal 20 minuten van te voren en als scheidsrechter omgekleed bent en als tafelofficial in de zaal bent, je melden bij de officialtafel en evt te helpen en alles klaar te zetten om op tijd te starten met de wedstrijden.

Scheidsrechters en juryleden
Bij HBV the Jumpers kun in de Jump Inn een scheidsrechter shirt lenen. (niet mee naar huis nemen en na de wedstrijden weer inleveren)
Deze zitten in een plastic box die achter de bar staat van de Jump Inn.
Verzoek aan alle scheidsrechters van onze wedstrijden om onder het LEENscheidsrechter shirt een zwarte of grijze sweater broek te dragen.
Lees de handleiding(en) door van de Sportlink en het nieuwe digitale wedstrijdformulier!

14:00 uur – Veld 1
Geen Wedstrijd op dit veld!!

Basket is stuk/;-(

Jump Inn: U18-2 (V18-1) Kirsten
Jump Inn: open om 13:30 uur: Herman 9.00 en Marie 13.30

 

14:00 uur – Veld 2
MSE 3 vs Leiderdorp MSE 2

scheidsrechter 1: Raoul Ramdaras
scheidsrechter 2: Walter Mijnders
official scorebord: Ibrahim Koruk
official timer: David Alavaa
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U18-2 (V18-1) Kirsten
Jump Inn: open om 13:30 uur: Herman 9.00 en Marie 13.30

 

 

 

 

14:00 uur – Veld 3
X10.1 vs Grasshoppers X10.1

scheidsrechter 1: Myron de Jong
scheidsrechter 2: Julian vd Leuv
official scorebord: Alec Tichelaar
official timer: Michael Patricio
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U18-2 (V18-1) Kirsten
Jump Inn: open om 13:30 uur: Herman 9.00 en Marie 13.30

16:00 uur – Veld 1
Geen Wedstrijd op dit veld!!

Basket is stuk/;-(

Jump Inn: U10+ Heren 2+3 +M18
Jump Inn: sluiten 20:00 uur: Niels

16:00 uur – Veld 2
M18.2 vs BV Juventus M18.1

scheidsrechter 1: Bas Mons
scheidsrechter 2: Boris Hoppzak
official scorebord: Django ter Bals
official timer: Martijn Legene
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U10+ Heren 2+3 +M18
Jump Inn: sluiten 20:00 uur: Niels

 

 

 

 

16:00 uur – Veld 3
Geen Wedstrijd op dit veld!!

 

Jump Inn: U10+ Heren 2+3 +M18
Jump Inn: sluiten 20:00 uur: Niels

18:00 uur – Veld 1
Geen Wedstrijd op dit veld!!

Basket is stuk/;-(

Jump Inn: U10+ Heren 2+3 +M18
Jump Inn: sluiten 20:00 uur: Niels

18:00 uur – Veld 2
MSE.2 vs LUSV Basketbal MSE2

scheidsrechter 1: Herman van Leeuwen
scheidsrechter 2: ? Wie ? fluit er mee
official scorebord: Raphael Mensah
official timer: Myron de Jong
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U10+ Heren 2+3 +M18
Jump Inn: sluiten 20:00 uur: Niels

 

 

 

 

18:00 uur – Veld 3
Geen Wedstrijd op dit veld!!

 

Jump Inn: U10+ Heren 2+3 +M18
Jump Inn: sluiten 20:00 uur: Niels

12:00 uur – Veld 1
Geen Wedstrijd op dit veld!!

Basket is stuk/;-(

Jump Inn: Heren3 + U20-1+ Joan+Ero
JUMP Inn open om 11:30 uur: Marie

12:00 uur – Veld 2
X14-1 vs DAS X14-1

scheidsrechter 1: Aqiel Oostenbrug
scheidsrechter 2: Arek Ganjalyan
official scorebord: Niels Tiems
official timer: Berkay Karakus
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Heren3 + U20-1+ Joan+Ero
JUMP Inn open om 11:30 uur: Marie

 

 

 

12:00uur – Veld 3
M18 -2 vs Zoebas M18- 1

scheidsrechter 1: Ken Yip
scheidsrechter 2: Cor Kanters
official scorebord: Zebastian Ybañez
official timer:  Landon Yuen
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: Heren3 + U20-1+ Joan+Ero
JUMP Inn open om 11:30 uur: Marie

14:00 uur – Veld 1
Geen Wedstrijd op dit veld!!

Basket is stuk/;-(

Jump Inn: U14-1 + U18-2 + Frenrie
JUMP Inn open om 16:00 uur: ?

14:00 uur – Veld 2
M20-1 vs TBE M20-1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Alec Tichelaar
official timer:  Raphael Mensah
official 24 seconden: Myron De Jon
zaalcommissaris:

Jump Inn: U14-1 + U18-2 + Frenrie
JUMP Inn open om 16:00 uur: ?

 

 

 

14:00 uur – Veld 3
MSE3 vs Punch MSE 4

scheidsrechter 1: Raoul Ramdaras
scheidsrechter 2: Dennis Zejnilovic
official scorebord: Ibrahim Koruk
official timer:  Julian vd Leuv
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U14-1 + U18-2 + Frenrie
JUMP Inn open om 16:00 uur: ?

12:00 uur – Veld 1
M16 1 vs Boucers M16 2

scheidsrechter 1: Ricardo Ramroach
scheidsrechter 2: Dyan Tjin-A-Koeng
official scorebord: Rick de Graa
official timer:  Max Coenraad
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U12 + Heren 1
JUMP Inn open om 11:30 uur: ouder U12

12:00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U12 + Heren 1
JUMP Inn open om 11:30 uur: ouder U12

 

 

 

 

12:00 uur – Veld 3
X10 1 vs BS Leiden X10 1

scheidsrechter 1: Dwight Pronk
scheidsrechter 2: Raoul Swagerman
official scorebord: Flavio Luis
official timer: Irwin Fluonia
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U12 + Heren 1
JUMP Inn open om 11:30 uur: ouder U12

14:00 uur – Veld 1
MSE 1 vs DAS MSE 1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Mattias Aareleid
official timer:  Genairo Everkes
official 24 seconden: Martien Bayat
zaalcommissaris:

Jump Inn: U10 + U16 - Angela + Ton
JUMP Inn sluit om 16:00 uur Ton

14:00 uur – Veld 2
!! Geen wedstrijd op dit veld !!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U10 + U16 - Angela + Ton
JUMP Inn sluit om 16:00 uur Ton

 

 

 

14:00 uur – Veld 3
 X12-1 vs DAS 12-2

scheidsrechter 1: Raoul Ramdaras
scheidsrechter 2:
official scorebord: Railesh Harnam
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U10 + U16 - Angela + Ton
JUMP Inn sluit om 16:00 uur Ton

12:00 uur – Veld 1
Geen Wedstrijd op dit veld

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U20 Katja + Hûlya
JUMP Inn open om 11:30 uur Marie

12:00uur – Veld 2
MSE 3 vs Jump MSE1

scheidsrechter 1: Vincent Yip
scheidsrechter 2: Myron de Jong
official scorebord: Niels Tiems
official timer: Arek Ganjalyan
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U20 Katja + Hûlya
JUMP Inn open om 11:30 uur Marie

 

 

 

 

12:00uur – Veld 3
M18-1 vs Divine M18-2

scheidsrechter 1: Raoul Ramdaras
scheidsrechter 2: Cor Kanters
official scorebord: Ibrahim Koruk
official timer: Julian vd Leuv
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U20 Katja + Hûlya
JUMP Inn open om 11:30 uur Marie

14:00 uur – Veld 1
Geen wedstrijd op de veld mogelijk!!

scheidsrechter 1
scheidsrechter 2:
official scorebord: 
official timer: 
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U18-2 + ,U20-1
JUMP Inn sluit om 16:00 uur Niels

14:00 uur – Veld 2
M18-2 vs Jump M18-2

scheidsrechter 1: Bas Mons
scheidsrechter 2: Boris Hoppzak
official scorebord: Jan Hulswit
official timer:  Django ter Bals
official 24 seconden:
zaalcommissaris:

Jump Inn: U18-2 + ,U20-1
JUMP Inn sluit om 16:00 uur Niels

 

 

 

14:00 uur – Veld 3
M20-1 vs DAS MSE2

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Sjoerd Klompmaker
official timer:  Martijn Legene
official 24 seconden: Tevin Carolina
zaalcommissaris:

Jump Inn: U18-2 + ,U20-1
JUMP Inn sluit om 16:00 uur Niels

12:00 uur – Veld 1
Basket stuk

scheidsrechter 1:
scheidsrechter 2:
official scorebord:
official timer:
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: U16-1 en U18-1
JUMP INN openen om 11:30 uur: Ton

12:00 uur – Veld 2
MSE 2 vs Punch MSE 3

scheidsrechter 1: Raoul Ramdaras
scheidsrechter 2:
official scorebord: Mattias Aareeid
official timer: Genairo Everkes

official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: U16-1 en U18-1
JUMP INN openen om 11:30 uur: Ton

 

 

 

12:00 uur – Veld 3
V18 1 vs  ?

scheidsrechter 1: Rick Hoefsloot
scheidsrechter 2:
official scorebord: Marijn de Wolf
official timer: Samorie Turay
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: U16-1 en U18-1
JUMP INN openen om 11:30 uur: Ton

14:00 uur – Veld 1
Basket stuk

scheidsrechter 1:
scheidsrechter 2:
official scorebord:
official timer:

official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: MSE 2 en MSE 1

 

 

14:00 uur – Veld 2
M16-1 vs CobraNova M16 2

scheidsrechter 1: Bas Mons
scheidsrechter 2: Boris Hoppzak
official scorebord: Rick de Graaf
official timer: Rick van Dijk

official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: MSE 2 en MSE 1

 

 

 

 

 

14:00 uur – Veld 3
M18 1 vs CobraNova 18-1

scheidsrechter 1: Raoul Swagerman
scheidsrechter 2: Dwight Pronk
official scorebord: Django Ter Bals
official timer: Nikos Limnidis

official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: MSE 2 en MSE 1

16:00 uur – Veld 1
Basket stuk

scheidsrechter 1:
scheidsrechter 2:
official scorebord:
official timer:
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Ouder U10 + U18 +U16
JUMP INN sluiten om 18:30 uur: ?

 

 

16:00 uur – Veld 2
MSE-1 vs Grasshoppers MSE3

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Arif Centikaya
official timer: Railesh Harman

official 24 seconden: Tobias Faber
zaalcommissaris:
Jump Inn: Ouder U10 + U18 +U16
JUMP INN sluiten om 18:30 uur: ?

 

 

 

 

16:00 uur – Veld 3
U10-1 vs Forwodians

scheidsrechter 1: ?
scheidsrechter 2: ?
official scorebord: Denchellyno Everkes
official timer: Martien Bayat

official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Ouder U10 + U18 +U16
JUMP INN sluiten om 18:30 uur: ?

14:00 uur – Veld 1
Geen Wedstrijd op dit veld!!

Basket is stuk

Jump Inn: Herman 9.00 + Heren1+ Djian /Kevin
JUMP INN openen om 11:30 uur: Marie

14:00 uur – Veld 2
M20.1 vs Almonte M20.1

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Irwin Fluonia
official timer: Dwight Pronk
official 24 seconden: Flavio Pedro Luis
zaalcommissaris:

Jump Inn: Herman 9.00 + Heren1+ Djian /Kevin
JUMP INN openen om 11:30 uur: Marie

 

 

 

14:00 uur – Veld 3
U14.1 vs oegstgeest M14.1

scheidsrechter 1: Max Coenraad
scheidsrechter 2:
Ricardo Ramroach
official scorebord:
Pedro Pichardo Salvador
official timer:
Rick de Graaf
official 24 seconden:
zaalcommissaris:


Jump Inn: Herman 9.00 + Heren1+ Djian /Kevin
JUMP INN openen om 11:30 uur: Marie

16:00 uur – Veld 1
Geen wedstrijd op dit veld

ivm basket ring is stuk

Jump Inn: U14.1 Hermen + U20.1Katja
Jump Inn sluiting 18:00 : Katja

 

14.00 uur – Veld 2
Geen wedstrijd op dit veld

ivm basket ring is stuk

Jump Inn: U14.1 Hermen + U20.1Katja
Jump Inn sluiting 18:00 : Katja

 

 

 

16:00 uur – Veld 3
MSE1 vs CBV Binnenland MSE.2

scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Aqiel Oostenburg
official timer: Zebastian ybanez
official 24 seconden: Arek Ganyaljan
zaalcommissaris:

Jump Inn: U14.1 Hermen + U20.1Katja
Jump Inn sluiting 18:00 : Katja